PODTRZYMUJEMY RODZINNE TRADYCJE

ŚWIAT DACHÓW - SAMBURSKI

Działamy na rynku od kilku pokoleń. Głównym profilem działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo pokryć dachowych. Wykonujemy usługi dekarsko-blacharskie na terenie całego kraju. Podejmujemy się również remontów pokryć dachowych na dużych i specyficznych obiektach. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi w zależności od rodzaju pokrycia. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług. Udzielamy również fachowych porad dotyczących wyboru materiału pokryciowego oraz wyliczeń materiału na pokrycie.
Ponadto na stałe współpracujemy z wieloma podwykonawcami oraz dostawcami materiałów, dzięki czemu możemy zaoferować Ci profesjonalne wykonanie i atrakcyjne rabaty. Ponadto możemy wykonać dla Ciebie: bezpłatną ekspertyzę, profesjonalny obmiar, fachową wycenę, szybki dojazd z dowozem materiałów.

Zapraszamy do współpracy.

W RAMACH NASZYCH USŁUG ZAPEWNIAMY

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Gwarancję jakości
  • Mariały od ręki
  • Zaplecze fachowców
  • Profesjonalny sprzęt
  • Darmowy transport
  • Bezpłatną ekspertyzę
Świat Dachów

NASZA SPECJALIZACJA

Aby sprostać najwyższym standardom budowy konstrukcji Twojego dachu, nasze ekipy dekarskie i ciesielskie przechodzą szereg szkoleń pod okiem producentów pokryć dachowych, otrzymując stosowne certyfikaty i autoryzacje. Dlatego możesz być pewny i spokojny, że dach jaki zbudujemy dla Ciebie, będzie zgodny z założeniami technologicznymi oraz będzie estetyczny i trwały przez wiele lat.
DEKARSTWO

Specjalizujemy się w wykonywaniu kompletnych pokryć dachowych od więźby dachowej, aż po efekt końcowy na budynkach prywatnych i obiektach przemysłowych.

CIESIELSTWO

Wykonujemy tradycyjne konstrukcje drewniane przy użyciu nowoczesnego sprzętu co daje dużą dokładność połączeń, a także gwarantuje solidność konstrukcji.

DLACZEGO MY?

Naszym sekretem niewątpliwie jest jakość wykonywanych prac, dzięki swojemu kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu podwyższaniu naszych kwalifikacji popartych wieloma certyfikatami potrafimy zrealizować zarówno te małe, jak i te duże inwestycje.

W naszej działalności liczy się jakość, a nie ilość wykonanych prac. Skupiamy się na każdej budowie indywidualnie i prowadzimy ją od początku do końca konsultując się na każdym etapie realizacji z inwestorem.

Do prac używane są tylko narzędzia znanych i uznanych marek co jeszcze bardziej podnosi jakość i bezawaryjność wykonywanych usług. Używamy własnych giętarek do wyginania obróbek blacharskich co zmniejsza koszty usług i czyni nas firmą na każdą kieszeń.
Posiadamy własny skład materiałów oraz prowadzimy sprzedaż niezbędnych materiałów dekarsko-blacharskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Nie czekaj - skontaktuj się z nami telefonicznie

MASZ PYTANIE? SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ON-LINE